به گزارش خبرهای رسیده تمامی مراحل فنی فیلم سینمایی زنان ونوسی ، مردان مریخی به کارگردانی کاظم راست گفتار به پایان رسیده است و فیلم آماده اکران عمومی می باشد. راست گفتار در مورد اکران فیلم گفت:ما فیلم را به...

به گزارش خبرهای رسیده تمامی مراحل فنی فیلم سینمایی زنان ونوسی ، مردان مریخی به کارگردانی کاظم راست گفتار به پایان رسیده است و فیلم آماده اکران عمومی می باشد.
راست گفتار در مورد اکران فیلم گفت:ما فیلم را به یکی از موسسات پخش فیلم تحویل داده ایم و زمان اکران فیلم را اواخر پاییز پیش بینی می کنیم,ولی هنوز زمان دقیقی را تعیین نکرده ایم.
داستان فیلم زنان ونوسی ، مردان مریخی در مورد مهندسی به نام سعید دل انگیز است که با همسر خود سیمین زندگی آرامی دارند.سیمین با دوستان خود به کوهای آلپ جهت اسکی می روند و در آنجا دچار سانحه می شود و به سعید اطلاع می دهند که همسرش فوت کرده و سعید بعد از مدتی با مرجان دختر رئیس شرکتشان ازدواج می کند.اما در این میان جسد یخ زده سیمین پیدا می شود و پس از آب شدن یخ ها سیمین زنده می شود و به ایران بر می گردد اما زندگی سعید کاملا تغییر پیدا کرده است و…..
در این فیلم سینمایی بازیگرانی همچون:امین حیایی، بهاره رهنما، شیلا خداداد،‌ امیرحسین رستمی، سحر زکریا و شراره رخام به ایفای نقش پرداخته اند.

وبگردی
عکس های جالب
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
اخبار امروز
تازه های پرشین وی
پربیننده ترین اخبار
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
 
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .