به گزارش خبرهای رسیده تمامی مراحل فنی فیلم سینمایی زنان ونوسی ، مردان مریخی به کارگردانی کاظم راست گفتار به پایان رسیده است و فیلم آماده اکران عمومی می باشد. راست گفتار در مورد اکران فیلم گفت:ما فیلم را به...

به گزارش خبرهای رسیده تمامی مراحل فنی فیلم سینمایی زنان ونوسی ، مردان مریخی به کارگردانی کاظم راست گفتار به پایان رسیده است و فیلم آماده اکران عمومی می باشد.
راست گفتار در مورد اکران فیلم گفت:ما فیلم را به یکی از موسسات پخش فیلم تحویل داده ایم و زمان اکران فیلم را اواخر پاییز پیش بینی می کنیم,ولی هنوز زمان دقیقی را تعیین نکرده ایم.
داستان فیلم زنان ونوسی ، مردان مریخی در مورد مهندسی به نام سعید دل انگیز است که با همسر خود سیمین زندگی آرامی دارند.سیمین با دوستان خود به کوهای آلپ جهت اسکی می روند و در آنجا دچار سانحه می شود و به سعید اطلاع می دهند که همسرش فوت کرده و سعید بعد از مدتی با مرجان دختر رئیس شرکتشان ازدواج می کند.اما در این میان جسد یخ زده سیمین پیدا می شود و پس از آب شدن یخ ها سیمین زنده می شود و به ایران بر می گردد اما زندگی سعید کاملا تغییر پیدا کرده است و…..
در این فیلم سینمایی بازیگرانی همچون:امین حیایی، بهاره رهنما، شیلا خداداد،‌ امیرحسین رستمی، سحر زکریا و شراره رخام به ایفای نقش پرداخته اند.

وبگردی
اخبار هنرمندان
اخبار هنرمندان
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved.

© کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .